Jsme

SWPOWER Innovation a.s.

Váš spolehlivý partner v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Elektrárny stavíme už od roku 2007

a specializujeme se na instalaci fotovoltaických a větrných elektráren.

Ať už máte rodinný dům, firemní budovu nebo průmyslový komplex, jsme připraveni naplnit Vaše představy a potřeby. Máme za sebou stovky úspěšných instalací v České republice, Slovensku, Portugalsku, na Madeiře a Menorce. Naším cílem je stavět elektrárny z nejlepších komponent, které přinášejí maximální efektivitu a dlouhodobou návratnost Vaší investice.

Co nabízíme

Náš tým expertů neustále vyhledává a prověřuje nejnovější technologie na trhu. Po nespočetných testovacích provozech jsme vybrali konfigurace, které splňují náročná kritéria, jaká si klade každá moderní domácnost nebo firma:

  • 3-fázový provoz pro maximální kompatibilitu s domácnostmi i firmami
  • záložní provoz na všech fázích v případě výpadku elektřiny
  • dlouhá životnost všech komponent, s příslušnými zárukami
  • vysoká účinnost systému pro rychlou návratnost investice
  • flexibilní cenové modely
  • možnost ostrovního provozu, kdy je elektrárna napojena pouze na vlastní bateriové úložiště
  • samotná bateriová úložiště
  • speciální fotovoltaické elektrárny
  • větrné elektrárny
  • optimalizace pro maximální využití státních dotací (NZÚ, OPPIK atd.)

Naše hodnoty

Naše firma se zaměřuje na poskytování produktů a služeb nejvyšší kvality. Po důkladném otestování pro naše fotovoltaické instalace vybíráme pouze ty nejlepší komponenty.

Jsme firmou, která spoléhá na otevřenou a čestnou komunikaci s našimi zákazníky. Poskytujeme jasné a transparentní informace o našich produktech, službách a cenách.

Naše úspěchy

V roce 2021 jsme nainstalovali více než 3,5 megawattu fotovoltaických panelů na rodinných domech a další 3,5 megawattu na firemních budovách. K tomu přidáváme téměř 2,5 megawattu v bateriových úložištích. Spokojení zákazníci jsou pro nás nejlepší reklamou, což potvrzují i naše reference, například od ŠKODA autosalonu Blansko nebo Hošek Motors Brno.

Jak to děláme

Každý projekt začíná důkladnou analýzou a poradenstvím. Vyslechneme si Vaše potřeby a přání, na základě kterých navrhneme optimální řešení z hlediska technického i finančního. Samozřejmě Vám pomůžeme s administrativou spojenou se státními dotacemi a granty. Poslední fází je instalace samotná, kde se uplatní naše letité know-how. Nejenže Vám nainstalujeme fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnu, ale také Vás naučíme, jak ji efektivně využívat.

Jste připraveni udělat další krok k udržitelnější budoucnosti? Kontaktujte nás a společně najdeme to nejlepší řešení pro Vaše energetické potřeby.

Nechte si vypracovat individuální cenovou nabídku

Nejpozději do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!

Získáte cenovou nabídku přesně podle Vašich potřeb.